30.07.2019 завершено розробку проекту «Облаштування Степового ГКР. Технічне переоснащення системи автоматизованого керування технологічним процесом на Степовій УКПГ Краснокутського району Харківської області.

    «УА-СИСТЕМИ» в липні 2019 року завершено розробку робочого проекту об’єкту «Облаштування Степового ГКР. Технічне переоснащення системи автоматизованого керування технологічним процесом на Степовій УКПГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Вязівської селищної ради Краснокутського району Харківської області)».

    Проектними рішеннями передбачено заміну застарілих морально та технічно контрольно-вимірювальних засобів на нові провідних світових виробників таких як Siemens, WIKA, VEGA Grieshaber KG та впровадження новітньої автоматизованої  системи керування технологічним процесом УКПГ на базі програмованого логічного контролеру з центральним процесором CPU 1513-1 PN виробництва фірми Siemens.

В проекті впроваджені технологічні та інженерні заходи для підвищення виробничої ефективності та раціонального використання природних ресурсів, енергозбереження та зниження енергоємності виробництва.