31.05.2019 ТОВ «УА-Системи» взяли участь у Всеукраїнському семінарі-нараді "Приладовий облік природного газу, його нормативно-правове та метрологічне забезпечення"
семинар-нарада.jpg

     З 27 по 31 травня 2019 року в м. Запоріжжя (о. Хортиця) було проведено Всеукраїнський семінар-нараду "Приладовий облік природного газу, його нормативно-правове та метрологічне забезпечення"

Організаторами виступили НАК "Нафтогаз України", АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазвидобування", ПАТ "УКРНАФТА", ТОВ "Екніс-Україна".

   В період проведення семінару-наради понад 80 фахівців з числа організаторів заходу, газовидобувних підприємств, газорозподільних підприємств, державних підприємств Мінекономрозвитку у сфері метрології, навчальних, проектних і науково-дослідних закладів, вітчизняних та закордонних виробників засобів вимірювальної техніки презентували свої доповіді та інформативні повідомлення про запровадження на виконання положень чинних в Україні Законів "Про ринок природного газу", "Про метрологію та метрологічну діяльність", "Про технічні регламенти та оцінку відповідності", "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" та інші.

    Серед інших на семінар-нараді спеціалістами ТОВ «УА-Системи» було проведено презентацію на тему «Вимірювання багатофазних потоків вуглеводнів за допомогою осереднюючих напірних трубок». Під час доповіді було розкрито позитивний досвід використання обладнання виробництва ТОВ «УА-Системи», а саме витратомірів-лічильників газу РГ-ОНТ, на базі осереднюючих напірних трубок на промислових майданчиках газовидобувних та газотранспортних компаній України.