top of page
У червні 2020 року ТОВ «УА-СИСТЕМИ» закінчило роботи по договору з ГПУ «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» по створенню автоматизованої системи обліку газу (АВСОГ)
Автоматизована система обліку газу
Автоматизована система обліку газу
Автоматизована система обліку газу
Автоматизована система обліку газу

    Система застосовується для комерційного обліку природного газу на установці комплексної підготовки газу та дозволяє:

  • вимірювати температуру, тиск, об’ємну витрату і об’єм природного газу, що пройшов через вимірювальний трубопровід з приведенням об’ємної витрати і об’єму до стандартних умов;

  • вимірювати поточний час і тривалість пауз обліку газу;

  • формування і зберігання в пам'яті миттєвих, оперативних, погодинних і добових даних, а також змін, викликаних втручанням оператора в роботу системи, і повідомлень про аварійні і нештатні ситуації в роботі системи;

  • передавати дані про комерційний облік газу в диспетчерську службу підприємства по GSM каналу.

    До складу АВСОГ входить перевірене на багатьох об’єктах обладнання, як європейських так і українських виробників. Додаючи монтаж з дотриманням норм та правил - отримуємо надійну експлуатацію на протязі тривалого часу.

   Перелік обладнання, що поставлено та змонтовано, складався з ультразвукового лічильника газу Flowsic 600 класу точності 0,5 згідно ДСТУ OIML R137-1&2 з калібруванням в акредитованій вимірювальній лабораторії Німеччини, вимірювальних перетворювачів температури та тиску Honeywell, комплексу вимірювального Флоутек та ін. Перетворювачі температури та тиску змонтовані в утепленій шафі з температурною стабілізацією, що дозволяє виключити додаткову похибку вимірювання.

    Після виконання монтажних робіт АВСОГ пройшла експертизу монтажу та оцінку відповідності «Технічному регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки», затвердженому постановою КМУ від 13 січня 2016 р. № 94, призначеним органом з оцінки відповідності, а саме: ДП «Укрметртестстандарт».

Після завершення всіх робіт був отриманий позитивний відгук від замовника.

bottom of page