top of page
АТ «Укргазвидобування» обирає САПС ПАРУС як надійну систему пожежної сигналізації виробництва ТОВ «УА-СИСТЕМИ»
САПС ПАРУС и рабочее место оператора
Блоки розширення БР1 у шафі ТОВ "УА-СИТСЕМИ"

Застосування систем пожежної сигналізації на промислових об'єктах є одним із основних факторів, що впливають на безпеку підприємств під час виконання вимог «Правил пожежної безпеки України».

Перед керівництвом підприємства завжди стає дилема вибрати надійну чи дешеву систему пожежної сигналізації. Але фахівці із забезпечення безпеки промислових підприємств довіряють продукції ТОВ «УА-СИСТЕМИ» та при виборі обладнання орієнтуються на систему адресної пожежної сигналізації ПАРУС (далі – САПС ПАРУС).

Надійність, якість та гнучкість САПС ПАРУС яка виробляється та реалізується ТОВ «УА-СИСТЕМИ» підтверджено сотнями реалізованих проектів, як в Україні, так і за її межами.

Сьогодні можна підтвердити, що ще одне з найбільших підприємств України – філія «УГВ-Сервіс» АТ «Укргазвидобування» - довірило ТОВ «УА-СИСТЕМИ» забезпечення пожежної безпеки на одному з підприємств, що підпорядковуються їм, у Балакліївській області.

Для забезпечення пожежної безпеки філії УГВ-Сервіс у Балакліївській області фахівці ТОВ «УА-СИСТЕМИ» виконали комплекс робіт «під ключ» починаючи від розробки проектної документації, виготовлення обладнання САПС ПАРУС, виготовлення шаф автоматизації, монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також введення в експлуатацію системи загалом.

Для забезпечення роботи системи пожежної сигналізації філії УГВ-Сервіс у Балакліївському районі використовувалося не лише обладнання ТОВ «УА-СИСТЕМИ», а й обладнання різних українських виробників.

Блоково-модульний принцип побудови САПС ПАРУС та її технічні можливості дозволили вирішити питання щодо узгодження та забезпечення працездатності обладнання різних виробників, а також простоту монтажу та пусконалагоджувальних робіт.

Підбиваючи підсумок у напрямі реалізації чергової системи адресної пожежної сигналізації ПАРУС можна гарантувати своєчасне раннє виявлення вогнищ загоряння та передачі інформації на пульт ДСНС.

bottom of page