top of page
03.09.2020 ТОВ «УА-Системи» розробила проекти реконструкції факельних систем Східно-Полтавської УКПГ, Яблунівської УКПГ, Ярівської УКПГ для Філії ГПУ «Полтавагазвидобування».
Реконструкція факельних систем Східно-Полтавської УКПГ, Яблунівської УКПГ, Ярівської УКПГ для Філії ГПУ «Полтавагазвидобування»

    Факельні системи УКПГ призначені для спалювання скиду природного газу при технологічних операціях продувки шлейфів, обладнання і трубопроводів установки, при спрацюванні запобіжних клапанів апаратів, що працюють під тиском.

      Проектними рішеннями передбачається:

  • підвищення ефективності та безпеки експлуатації факельних систем;

  • надання інформації до системи контролю матеріального балансу УКПГ;

  • реконструкція захисного обвалування зони горіння та огорожі факельного амбару;

  • забезпечення електропостачання та освітлення майданчика факельного амбару.

   Виконаний розрахунок ризиків ризику загрози життя, порушення комунального обслуговування, шкоди об’єктам культурної спадщини, економічних втрат згідно ДСТУ EN 62305-2:2012.

   Ефективність експлуатації забезпечується шляхом заміни пілотних пальників на високоефективні з вбудованими потрійними запальними свічками та датчиками полум’я.

    Безпека експлуатації досягається шляхом улаштування систем дистанційного розпалу та контролю полум’я з інтеграцією до діючих систем керування технологічними процесами УКПГ.

   Проект передбачає улаштування вузлів обліку факельного газу на базі спеціалізованих ультразвукових лічильників з підвищеним діапазоном вимірювання витрати та вузлів обліку паливного газу на розпал факелів на базі ультразвукових лічильників газу.

   Проектні рішення відповідають технічним вимогам на проектування, вимогам ВБН В.1.1-00013741-001:2008, НПАОП 11.1-1.01-08, галузевим та державним нормам промислової та пожежної безпеки.

bottom of page