top of page

27 грудня 2019р. ТОВ «УА-Системи» завершило розробку робочого проекту для ГПУ «Шебелинкагазвидобування» - «Облаштування Перещепинського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи керування технологічним процесом Перещепинської УКПГ».

АСУ ТП Перещепинського УКПГ ГПУ Шебелинкагазвидобування

  Проект передбачає:

  • заміну застарілого контрольно-вимірювального обладнання;

  • заміну запірної та регулюючої арматури технологічних апаратів УКПГ;

  • заміну автоматики розпалу та контролю полум’я блоків підігріву теплоносія;

  • реконструкцію вузлів обліку газу власних потреб;

  • улаштування вузлів обліку видобутої вуглеводневої сировини на вхідних шлейфах УКПГ на базі приладів РГ-ОНТ і труб Вентурі;
  • улаштування вузлів обліку факельного газу;

  • заміну засобів технічного забезпечення системи автоматизації: головного контролера системи автоматизації УКПГ, встановлення серверу та автоматизованого робочого місця оператора для зберігання та аналізу значень технологічних параметрів УКПГ.

 При реконструкції системи автоматизації використовується обладнання провідних виробників: SIEMENS, WIKA, KROHNE, SICK MAIHAK, FITOK, Завод «ГОРЕЛТЕХ», КУРС, ОРИОН.

  Побудова вузлів обліку видобутої вуглеводневої сировини на вхідних шлейфах передбачається на базі витратомірів змінного перепаду тиску з трубкою Вентурі і витратомірів-лічильників РГ-ОНТ в залежності від робочих параметрів свердловин.

  Побудова вузлів обліку газу власних потреб і факельного газу на базі ультразвукових лічильників КУРС і SICK MAIHAK.

  Система керування УКПГ будується на базі сучасних промислових логічних контролерів SIMATIC S7-1500.

Проект призначений для забезпечення високої надійності та стабільність роботи УКПГ, своєчасного виявлення відхилень робочих параметрів, оперативного реагування на відмови обладнання, підвищення культури виробництва.

bottom of page