top of page
Парк хранения нефтепродуктов.jpg

     У зв’язку з  набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» в редакції від 22.05.2019 р. №2628-VIII виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник) на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на акцизному складі. Згідно зі статтею 230.1.2. Податкового кодексу України (ПКУ) забороняється здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників.

    Відповідно до п.12 підрозділу 5 розділу XX Перехідних положень ПКУ розпорядники акцизних складів зобов'язані обладнати акцизні склади витратомірами-лічильниками та/або рівнемірами-лічильниками та зареєструвати їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі у такі строки:

  • акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість яких перевищує 20000 куб. метрів, - не пізніше 1 липня 2019 року;

  • акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість яких перевищує 1000 куб. метрів, але не перевищує 20000 куб. метрів, - не пізніше 1 жовтня 2019 року;

  • акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів, - не пізніше 1 січня 2020 року.

  Не обладнання акцизного складу  витратоміром-лічильником та/або рівнеміром-лічильником рівня пального в резервуарі тягне за собою накладення представниками Державної фіскальної служби України штрафних санкцій ( у розмірі 150 000 гривень за кожний не обладнаний резервуар та/або не зареєстрований рівнемір – лічильник).

   Витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники виробництва ТОВ «УА-СИСТЕМИ» відповідають вимогам діючого в Україні законодавства, пройшли оцінку відповідності та мають позитивні результати державної  повірки.

  Спеціалісти нашого Товариства мають необхідні знання та досвід для виготовлення та монтажу такого обладнання з можливістю подальшого обслуговування.

bottom of page