top of page
Впровадження систем відбору проб природнього газу
Шафа відбору проб природнього газу
Зонд пробовідборої лінії

     6 грудня 2019 року ТОВ «УА-Система» закінчила впровадження і ввела в експлуатацію системи відбору проб для ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування» .

   Система дозволяє виконувати відбір проби газу згідно ДСТУ ISO 10715:2009, та складається з таких основних елементів:

  • зонд, який дозволяє відбирати пробу газу з середини трубопроводу;

  • приладова шафа, у якій розміщуються контрольно-вимірювальні приладі та елементи керування процесом відбору проби або інших замірів;

  • лінія відбору, обладнана підігрівом, яка з’єднує зонд та приладову шафу;

  • шафа живлення, у якій знаходяться автоматичні вимикачі для керування підігрівом та додатковим обладнанням приладової шафи.

   Конструкція шафи за рахунок використання кріплення Quick Fist та гнучкого приєднання балону до свічі дозволяє використовувати різні по габаритним розмірам та ємності пробовідбірники. Для виконання замірів у холодну пору року приладова шафа має утеплену конструкцію та оснащається електричними підігрівачами. Все електричне обладнання шафи має вибухобезпечне виконання, а джерело живлення вимірювача вологи установлюється у коробку, що має захист виду вибухонепроникна оболонка, про що є відповідний сертифікат.

        Під час монтажу використовувалися обладнання та матеріали провідних вітчизняних та зарубіжних виробників.

        Всього по договору виконано 14 схем прив’язок обладнання на місцевості, встановлена 21 приладова шафа, змонтовано понад 100 метрів пробовідбірної лінії та прокладено близько 1,5 км кабелю, як по кабельним естакадам так і під землею.

Пробовідборна лінія
bottom of page