top of page

Україна – Київ "SECURITY 2.0"

У жовтні 2023 року УА-СИСТЕМИ прийняла участь у міжнародній виставці присвяченій сучасним безпековим технологіям

УА-Системи на SECURITY 2.0 .jpg
Директор УА-Системи на SECURITY 2.0.jpg
SECURITY 2.0.jpg

04-05 жовтня 2023 року  "SECURITY 2.0" проходила у виставковому центрі ACCO International , м., Київ .  Захід  зібрав більш ніж  50 компаній як з України так із-за кордону.
Учасника виставки були :
 

• Експерти ринку систем безпеки.

• Експерти ринку пожежної безпеки.

• Виробники технологічних рішень, постачальники та системні інтегратори галузі безпеки.

На Виставці компанія "УА-СИСТЕМИ" представила систему адресного пожежогасіння власного виробництва САПС "ПАРУС", так і  системи адресного пожежогасіння "SanJiang" офіційним представником яких є "УА-СИСТЕМИ" .  Системи призначені для виявлення ознак пожежі на ранній стадії та ліквідації її розвитку за допомогою запуску пожежогасіння. Також була представлена  система раннього виявлення надзвичайних ситуацій РВНС "ПАРУС"  власного виробництва – яка призначена для безперервного контролю параметрів виробничих та технологічних процесів, включення оповіщення та передачі інформації на пульт оператора при досягненні контрольованих сигналів докритичних (тривога) та критичних (аварія) значень.

  Усі ці системи відповідають стандартам та сертифікатам міжнародного рівня та в данний час успішно постачаються як по всій Україні так і в країни ЄС, Центральної та Південної Америки. Попри нелегке становище в період війни, зустрічі пройшли продуктивно, і компанії-учасники отримали можливість зміцнити зв'язки з міжнародними партнерами та постачальниками у стратегічно важливих напрямках.
 

bottom of page